על השיטה:

השיטה מורכבת ממספר שיטות אשר צורפו יחדיו בכדי למצוא את המתכון המנצח לעזור לכל אדם לשנות את הרגליו.

הסדנה מורכבת משלושה חלקים.

החלק הראשון – החלק השכלתני

בשלב זה בסדנה , יגלו המשתתפים אמת גדולה מול עיניהם . החלק הראשון של הסדנה מעביר אינפורמציה חדשה לחלוטין על הסיגריה ועל הרגלי העישון של המעשן. אמת זו, מגיעה כ"בוקס" לפניו של המעשן ויוצרת עבורו מציאות חדשה בה הוא מבין יותר עד כמה הוא שבוי וחסר שליטה על חייו.

החלק השני – שינוי דרכי חשיבה – NLP

הרובד הרגשי/שכלי מקבל מענה דרך שיטת הNLP .NLP בתרגום חופשי הוא שינוי דרכי חשיבה. NLP קיים משנות ה70. השיטה מציעה מגוון טכניקות ומיומנויות פסיכולוגיות שמטרתן יצירת השפעה ושינוי במחשבות, רגשות והתנהגויות ודרך זה שינוי של הרגלים, דפוסים ואוטומטים (Programming) ורתימתם להשגת תוצאות רצויות.

במהלך השנים פותחו שיטות שונות המשתמשות בעקרונות ה-NLP לסיוע בתחום העסקים, ספורט, אומנות הפיתוי, מכירות ולכישורי משא ומתן.

כל מה שמוטמע כתבנית ברורה ומוגמרת במוח שלנו ניתן לשינוי בתבנית חדשה התואמת את מטרותינו. בעזרת כלים שונים של השיטה המדהימה, היעילה והמרתקת הזו, נדאג במשך הסדנה לשנות את היחס האוהב, תומך בסגריה ליחס של שנאה, ריחוק ואף תחושת גועל ממנה.

תחושות אלו הן שיאפשרו למשתתף לייצר חשיבה חדשה לחלוטין על הסיגריה דרך דמיון מודרך, הטמעת מסרים ועוד… חלק זה בסדנה כולל תרגילים פרקטיים שמטרתם לאמן את המוח לשנות את תפיסתו של המעשן.

החלק השלישי – כוח המעגל

הרובד החברתי- מקבל מענה דרך שיטה נוספת בה אנו משתמשים הנקראת- שיטת המעגל.

המשתתף יושב בסדנה בחברת מעשנים אשר מעולם לא הכיר. בזכות הדרך בה אנו מנחים את המעגל לכל אורך הסדנה, בשאלות מדויקות, מכוונות מטרה ובכללי שיח מאד ייחודיים לשיטה, נוצר קשר חם מאד משפחתי המקדם את כל המעגל למטרה אחת משותפת להצלחה.

לפרטים צרו עמנו קשר ע"י מילוי טופס הצור קשר