חזון –QUITEAM

QUITEAM הינה חברה הפועלת למתן עזרה ושירות ללקוחותיה בתחום שינויי הרגלי צריכה.

ייעוד – חברתנו הוקמה כדי ליצור סביבה תומכת ללקוחותינו, להוות מסגרת שתאפשר לכל אחד מהם לחיות חיים בריאים יותר , מוצלחים יותר ולבנות עתיד מאושר על פי בחירתם ובהתאם ליכולותיהם.

חברת QUITEAM שמה לעצמה לחזון להיות ראשונים בשוק בתחומים הבאים:
• מסירות ונאמנות ללקוח
• שירות אישי ומקצועי
• שיפור תמידי של המוצר
• צמיחה וחדשנות

אנו שואפים לקיים חברה ברוח האדיבות לכל המתעניינים בשירותינו – חברה בעלת עקרונות חזקים השמה לנגד עיניה את הצלחת הלקוח ושביעות רצונו, תכבד את לקוחותיה ומתחריה ותפעל בניקיון ידיים לקראת הצלחה ועזרה לכל פלגי האוכלוסייה.
תפקידה העיקרי של QUITEAM – להביא לשינוי בדרכי החשיבה של הלקוח, באמצעות שילוב של עבודה מנטלית ופיסית, אשר תספק כלים פרקטיים ונכונים לכלל לקוחותינו על מנת לרתום את כוח התת מודע שבנו לצורך שינוי וקידום להצלחה!
אנו מאמינים ששינוי מתבטא בהשפעה שלנו על עצמנו קודם כל. לאחר שנשיג מטרה זו , נוכל להשיג כל שינוי אשר נדרוש בחיינו.

להצלחה וקידום חיי הלקוחות בתחומים שונים. כלכליים, משפחתיים ובריאותיים.
מטרותינו: להגיע לכמה שיותר לקוחות המעוניינים לצאת לחיים בריאים וטובים יותר, בעלי כוח שינוי גדול ויכולת הנעה אישית לקידום מהלכים והצלחות אישיות. מתוך שילוב של חשיבה ועשייה, של למידה ופיתוח ידע יישומי רב-תחומי; ליצור מרחבי רישות לקהל שלנו המאפשרים מפגש, תיאום, למידה הדדית, תמיכה ושיתוף פעולה;
QUITEAM פועלת בכלים מקצועיים, ייחודיים וחדשניים, בפתיחות ומתוך עידוד יצירתיות וגמישות לקידום שינוי מחשבתי.
חזונה של QUITEAM – לשמר ולהעמיק את מעמדה.
חזון זה יושג על ידי חתירה מתמדת ליצירתיות , צמיחה וחדשנות, תוך שמירה על הקוד האתי המלווה את החברה והינו חלק מתפיסת עולמה התרבותי והעסקי.
אנו פועלים לחיזוקם של הכוחות המחויבים לקידום השינוי – בעלי החברה, מנכל החברה, מנהליה ומעל הכל, צוות עובדי החברה חובתנו לדאוג לחיבור יעיל בין כוחות אלה.

QUITEAM גאה במטרותיה, אותן גיבשה בשיתוף פעולה מלא עם העובדים, אשר מהווים דוגמא אישית למאפייניה הבולטים של QUITEAM. מסירות, נאמנות, שירותיות ואדיבות.

כארגון, אנו שואפים ליישם בהתנהלות שלנו את הערכים אשר חרתנו על דגלנו.

לפרטים צרו עמנו קשר ע"י מילוי טופס הצור קשר