קצת עלינו

להפסיק לעשן הוא משאת נפשם של מעשנים רבים הרוצים זאת בכל מאודם אך לא מוצאים את הכוח לעשות זאת. חברת Quiteam תעזור לכם לצאת לדרך חדשה, דרך שאינה אפופת עשן סיגריות, דרך שתשפר את איכות חייכם עד לבלי היכר. חיפוש דרכים להפסקת עישון במנוע החיפוש של גוגל יגלה לנו עשרות שיטות ודרכים, החל מתרופות סבתא וכלה בחומרים כימיים שתפקידם לעורר בנו את הרצון להפסיק.

נתונים סטטיסטיים מראים שאחוז ההצלחה של השיטות הללו הוא נמוך ולרוב יחזור המעשן להרגליו תוך זמן קצר, אם כן, כיצד ניתן להפסיק ולעשן?
הדרך להפסיק ולעשן מתחילה בראש ובראשונה על ידי שינוי דפוסי החשיבה של המעשן, רק החלטה אמיתית להפסיק את הרגל העישון היא זו שתביא לשינוי המצב.

חברת Quiteam מפעילה סדנאות טיפול שבמהלכן נחשפים המכורים לסיגריות לנזקי העישון והשלכותיו על איכות חייהם הכללית, הסדנאות מתקיימות בשיטת המעגל המאפשרת לרתום את כוחה של הקבוצה בכדי להשיג שינוי בהרגלי העישון של כל אחד מחבריה, שיתוף חוויות העישון והתמיכה שמספקים חברי הקבוצה זה לזו הם הסוד להצלחה.
אנו מזמינים אתכם לבוא ולהתנסות בשיטת המעגל ולגלות בעצמכם את כוח הרצון החבוי בכם, כוח רצון שיסייע לכם להתחיל פרק חדש בחייכם, פרק נטול ריח ועשן סיגריות.

למידע מקצועי לחצו כאן >

לפרטים צרו עמנו קשר ע"י מילוי טופס הצור קשר